Взяли в полон українця, який 10 років воював проти своїх: його прохання вразило
Бійці 225 окремого штурмового полку взяли в полон уродженця Донецька, який, за даними військових, уже десять років воює проти України на боці росії.
Про це у вівторок, 23 червня, повідомили на сторінці підрозділу Khorne Group.
Полонений — Михайло Івайкін, 1988 року народження. Він народився в Донецьку та, як повідомляють українські військові, з 2016 року бере участь у війні проти України у складі російської армії.
До потрапляння в полон Івайкін служив розвідником у 85-й окремій мотострілецькій бригаді рф. За інформацією Khorne Group, він просить обміняти його на полоненого військовослужбовця «Азову».

У підрозділі зазначили, що нині на фронті майже не трапляються українці з тимчасово окупованих територій, які воюють у російській армії понад чотири роки. За словами бійців, більшість таких мобілізованих із окупованих районів Донецької та Луганської областей відправляли у штурми та ліквідували протягом 2022–2023 років.
У Khorne Group назвали Івайкіна «рідкісним» випадком, оскільки, за їхніми словами, він воює за росію з 2016 року.
Напрямок, на якому полонили чоловіка, у повідомленні не уточнюється. Відомо, що 85-ту окрему мотострілецьку бригаду рф сформували у 2023 році. Її військові діють у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, у серпні 2025 року ця бригада воювала проти України в районі Соледара на Донеччині.