Перейти до змісту

Депутат сховав обладнання у тещі, а заявив, що його знищила росія 

харків_депутат_1.jpeg

Директор будівельної компанії, який водночас є депутатом Богодухівської районної ради VIII скликання, підозрюється у привласненні комунального майна на суму понад 14,5 млн гривень. 

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі. 

За інформацією слідства, компанія підозрюваного займалася реконструкцією очисних споруд у місті Валки. На кошти, отримані від комунального підприємства, фірма закупила спеціалізоване обладнання: занурювальні біодиски, насоси, дозувальні станції та шнекові ґрати. 

Після придбання техніку передали замовнику, а зберігалася вона на території комунального підприємства у Валках. 

Після початку повномасштабного вторгнення рф керівник компанії запропонував безоплатно перевезти обладнання до безпечнішого регіону, пояснивши це ризиком обстрілів. Для цього між ним і комунальним підприємством уклали договір відповідального зберігання. Згідно з документами, майно мали доставити до Чернівецької області. 

Однак правоохоронці встановили, що обладнання фактично залишилося на Харківщині. Його, за даними слідства, зберігали на території домоволодіння тещі підозрюваного в Богодухівському районі, де він здійснює господарську діяльність. 

харків_депутат_2.jpeg

На початку 2024 року комунальне підприємство вимагало повернути майно. Втім, за версією слідства, депутат заявив, що техніку нібито знищили внаслідок російських обстрілів. 

Унаслідок цього комунальному підприємству, за даними прокуратури, завдано збитків на понад 14,5 млн гривень. 

Керівник Харківської обласної прокуратури погодив підприємцю підозру у привласненні чужого майна в особливо великих розмірах, вчиненому в умовах воєнного стану. Досудове розслідування триває.